עיסוי טנטרי

העיסוי הטנטרי הוא כלי נפלא, מעולם הטנטרה המסורתית, המאפשר ריפוי והעצמה דרך האנרגיה המינית, לאישה או לגבר. מסע גופני מאחד, המחבר בין כל החלקים בגוף. מסע של קבלה של כוחות החיים שבפנים.


המטרה של העיסוי הטנטרי הוא לאפשר למקבלת או למקבל, לחוות את המיניות הטנטרית בגוף, זאת אומרת, רטט גבוה ואורגזמי הפותח ומחבר את מרכזיי העוצמה מהשורשים לכתר (דרך הצ'אקרות) מזרים את החיות (Vitality), במעלה עמוד השדרה ובכל הגוף. זהו מסע אישי, הפותח לעוצמה ולחכמה השוכנים בגופנו. בקצב הטבע, בקצב הנשימה, ובנחת, נפתחים שעריי התחושות והרגשות.


יכולת התמסרות של מקבל העיסוי, הוא המפתח לחוויה זו!


התמסרות לנשימה וכמובן לידיה של המטפל/ת, ב"כאן ועכשיו" (מינדפולנס) ובשחרור מלא של המחשבות והידיעה, מזרימים חיים (פראנה) וכך מחברים אותנו לאנרגיה מעודנת נפלאה המובילה לתחושות גן עדן, שאין לתאר במילים.


העיסוי הטנטרי בא בנוסף ללמד אותנו להיות רפוי ונינוח בתוך אנרגיה קוסמית זו, בעונג עמוק, בשחרור מוחלט מהרצון השכלי{כי הרי המיניות קורת בגוף ולא בראש (רוח)}.


כמה דברים שחשוב לדעת:

עיסוי טנטרי מכוון לאנשים, המעוניינים לחוות מיניות בוגרת, מחוץ לכל הרגל או התניה. מחוץ לעבר או לעתיד, מחוץ לכל פנטזיה, לכל הרוצה לחוות את האינסוף השוכן בתחושה המתחלפת בכל רגע, בכל נשימה. הוא אינו בא לספק יצרים, אינו כולל מגע הדדי או הרפיה. (המגע ההדדי לא קשור לעיסוי, כי פשוט מדובר בחוויית עיסוי, ולא בחקירה משותפת או כל נתינת עונג למטפל/ת.)

חשוב להישמע להנחיה ולכבד גבולות אלו, בכדי שהחוויה הטנטרית תוכל להיחוות במלוא עוצמתה.


הטיפול מתבצע באינטימיות ודיסקרטיות, בקליניקה נקיה ונעימה בבית קשת

חשוב להגיע מקולח ונקי מחומרים (אלכוהול או סמים...)


תודה על ההתעניינות ועל ההבנה